Movies
Ratings
287
Going by the BookRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
KagemushaRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
ShineRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0