Movies
Ratings
101
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0