Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
The GuardianRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0