Titles you rated
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5