Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.5