Movies
Ratings
203
Shutter IslandRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 4.0