Movies
Ratings
282
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 2.0
OnwardRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Don't Worry DarlingRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0