Movies
Ratings
828
The Sum of All FearsRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 0.5
The ClientRated ★ 4.5
InsomniaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 0.5
RememberRated ★ 1.0
Ghost ShipRated ★ 2.5
Smokin' AcesRated ★ 2.5
Kiss the GirlsRated ★ 4.0
Four BrothersRated ★ 4.5
PhenomenonRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.5
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.5
No Way OutRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0