Movies
Ratings
744
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Petite MamanRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0