Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Tiny Pretty ThingsRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The ActRated ★ 3.5
Redo of HealerRated ★ 0.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
SistersRated ★ 3.5
Bling EmpireRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5