Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5