Movies
Ratings
645
PersonaRated ★ 0.5
NomadlandRated ★ 4.0
JudyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.0
Bad TripRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Master and ManRated ★ 1.0
Promising Young WomanRated ★ 2.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 0.5
RebeccaRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 2.0