Series
Ratings
24
Never Have I EverRated ★ 2.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 3.0
Mad MenRated ★ 3.0
Workin' Moms Season 3Rated ★ 3.0
Workin' Moms Season 2Rated ★ 4.0
Workin' Moms Season 1Rated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0