Titles you rated
Concrete MarketRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5