Titles you rated
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0