Movies
Ratings
265
Employee of the MonthRated ★ 2.0- A Little PrincessRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 4.5
WingwomenRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The MotherRated ★ 1.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 1.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0