Titles you rated
DuneRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The InterviewRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
War DogsRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
BrightRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5