Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 1.0