Series
Ratings
11
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 3.5
Your Turn To KillRated ★ 4.0
Life~Love on the LineRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0