Titles you rated
Eight BelowRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 1.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 3.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
HeartbeatRated ★ 2.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.0