Movies
Ratings
520
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Palm SpringsRated ★ 3.5
The Remains of the DayRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5- UmbrellaRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Marguerite's TheoremRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 3.0