Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 1.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0