Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
CarameloRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Meet DaveRated ★ 4.0