Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
BargainRated ★ 2.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 1.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.5
True HauntingRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0