Movies
Ratings
812
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
RawRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0