Movies
Ratings
460
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Crypto ManRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0