Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.0
- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 4.5
Smile Down the RunwayRated ★ 3.0
ChihayafuruRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5