Titles you rated
ApplesRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5- The Future of TongueRated ★ 0.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.0
20th Century GirlRated ★ 1.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5- Film director vlogRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0