Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 1.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Strong Heart LeagueRated ★ 0.5
Brother RamyeonRated ★ 0.5
Black KnightRated ★ 0.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Fall For YouRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0