Titles you rated
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Queen ChristinaRated ★ 4.0
Rebel Without a CauseRated ★ 2.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
A Place in the SunRated ★ 2.0