Titles you rated
WantedRated ★ 3.0
Mr. Nice GuyRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
The PeacemakerRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
LooperRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0