Titles you rated
Clouds of Sils MariaRated ★ 2.0
The ClosetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 0.5