Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 3.0
Æon FluxRated ★ 2.5
Speed 2: Cruise ControlRated ★ 2.5
GoldfingerRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
GoldenEyeRated ★ 3.0
SpeciesRated ★ 3.5
xXxRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 2.0
CommandoRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5