Movies
Ratings
133
Forrest GumpRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 1Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Yakuza: Like a DragonRated ★ 0.5
The Platform 2Rated ★ 1.0
SaltburnRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0