Series
Ratings
124
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
I've Got My Eye on YouRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 4.0- I Am a ButterflyRated ★ 4.0
- Typhoon In That SummerRated ★ 0.5
Beating AgainRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5