Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Children's TrainRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
SleepRated ★ 2.5