Titles you rated
Crimes of the FutureRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
ONE IN A MILL10NRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 3.5
MimicRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Good FatherRated ★ 2.5
DelicatessenRated ★ 3.5