Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
How to Become OrdinaryRated ★ 3.0
Knockin' on Locked DoorRated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 2.5
Inside ManRated ★ 4.0
The BreakthroughRated ★ 3.5