Titles you rated
DexterRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- Demi Gods & Semi DevilsRated ★ 2.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0- Laughing in the WindRated ★ 4.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Stargate AtlantisRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0