Movies
Ratings
408
Forrest GumpRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 0.5
ElfRated ★ 5.0
Ellen DeGeneres: RelatableRated ★ 4.5
Ricky Gervais: ArmageddonRated ★ 4.0
Ricky Gervais: HumanityRated ★ 4.5
Ricky Gervais: SuperNatureRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Step BrothersRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Mr. DeedsRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
It's ComplicatedRated ★ 3.0