Series
Ratings
219- Unanswered questionsRated ★ 3.5
I've Got My Eye on YouRated ★ 3.5- 고등래퍼 2Rated ★ 2.5
Steal HeartRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.0- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 3.0
- Gag ConcertRated ★ 2.0
We Got Married Season 1Rated ★ 3.0
Mama Fairy and the WoodcutterRated ★ 2.0
Master: God of NoodlesRated ★ 1.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.0
Love O2ORated ★ 3.0
Taste of LoveRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 2.5
OzarkRated ★ 2.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5