Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.0