Titles you rated
SunnyRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0