Movies
Ratings
338
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0