Titles you rated
- Three Idiots in KenyaRated ★ 0.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.5