Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
XXRated ★ 4.5
Traveler Season 2Rated ★ 4.0- YellowRated ★ 3.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Flower Ever AfterRated ★ 4.0