Series
Ratings
30 Secret Love AffairRated ★ 3.0 Secret Love AffairRated ★ 3.0
 Tears of the DragonRated ★ 3.0 Tears of the DragonRated ★ 3.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
 Six Flying DragonsRated ★ 3.0 Six Flying DragonsRated ★ 3.0
 CSI: NYRated ★ 4.0 CSI: NYRated ★ 4.0
 CSI: NYRated ★ 4.0 CSI: NYRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
 CSI: NYRated ★ 4.0 CSI: NYRated ★ 4.0
 CSI: NYRated ★ 4.5 CSI: NYRated ★ 4.5
 House of CardsRated ★ 4.0 House of CardsRated ★ 4.0
 Beethoven VirusRated ★ 4.0 Beethoven VirusRated ★ 4.0
 CSI: NYRated ★ 4.5 CSI: NYRated ★ 4.5
 CSI: NYRated ★ 4.5 CSI: NYRated ★ 4.5
 CSI: NYRated ★ 4.5 CSI: NYRated ★ 4.5
 CSI: NYRated ★ 4.5 CSI: NYRated ★ 4.5
 CSI: NYRated ★ 4.5 CSI: NYRated ★ 4.5
 Emperor Wang GunRated ★ 3.0 Emperor Wang GunRated ★ 3.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 2.5 Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 2.5
 Empress KiRated ★ 1.5 Empress KiRated ★ 1.5