Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0