Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.5
Riverside MukolittaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Electric StateRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Creep 2Rated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 4.0
SplinterRated ★ 1.5
MenRated ★ 1.5
FollowedRated ★ 3.5
The End?Rated ★ 1.5
Talk to MeRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
DevilRated ★ 3.5