Movies
Ratings
224
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
AlfieRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0